-17%3 774 ₴
3 145,30 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Versant 80/180 Press |
| Основні. Ресурс печати | 30000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 590 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0106 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 150 мм |