
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Versant 80 |
| Основні. Ресурс печати | 348000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Параметри паковання. Вага | 1.16 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 140 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0091 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 500 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |