-17%36 893 ₴
30 744,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Prime Link B9100 |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.72 кг |
| Параметри паковання. Висота | 230 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 640 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0324 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 220 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |