
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VL B7025/7030/7035 |
| Основні. Ресурс печати | 175000 сторінок |
| Основні. Тип | Ф'юзер |
| Параметри паковання. Вага | 2.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 220 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 510 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0236 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 210 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |