-17%3 827 ₴
3 189 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вид витратних матеріалів | Лазерний картридж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ M211/M212/M236 |
| Основні. Ресурс печати | 1150 сторінок А4@5% |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0051 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 360 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |