
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | erox AL C8145, Xerox AL C8155, Xerox AL C8170 |
| Основні. Ресурс печати | 59 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.06 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0038 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 470 мм |