-17%2 136 ₴
1 780 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | Canon iR2425/2425i |
| Основні. Ресурс печати | 10200 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.73 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0018 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 430 мм |