-17%8 931 ₴
7 442,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Ресурс печати | 2500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 0.92 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 400 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0058 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |