-17%
5 422 ₴
4 518,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | B225/B230/B235 |
| Основні. Ресурс печати | 3000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.86 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 330 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0059 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |