-17%
4 625 ₴
3 854,10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | B225/B230/B235 |
| Основні. Ресурс печати | 12000 сторінок |
| Основні. Тип | Драм-картридж |
| Параметри паковання. Вага | 0.85 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 240 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0119 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 380 мм |