-17%12 599 ₴
10 499,10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Xerox C310, C315 |
| Основні. Ресурс печати | 5500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 140 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0011 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |