-17%6 113 ₴
5 094,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Xerox C310, C315 |
| Основні. Ресурс печати | 2000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 0.21 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 140 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0012 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |