-17%5 582 ₴
4 651,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Xerox VL C7120/С7125/С7130 |
| Основні. Ресурс печати | 31300 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.93 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0042 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 470 мм |