
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Xerox C310, C315 |
| Основні. Ресурс печати | 125 000 сторінок |
| Основні. Тип | Драм-картридж/комплект |
| Основні. Колір картриджа | різнобарвний |
| Параметри паковання. Вага | 6.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 320 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 540 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0657 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 380 мм |