-17%
1 415 ₴
1 179 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Ресурс печати | 308 стор. |
| Основні. Сумісність із моделями | PIXMA MP150, PIXMA MP170, PIXMA MP450, PIXMA iP1200, PIXMA iP1600, PIXMA iP2200, iP6210D, iP6120D |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Color |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 50 мм |