-17%748 ₴
623 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | PIXMA MP980, PIXMA MP990 |
| Основні. Ресурс печати | 187 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Grey |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 20 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0001 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |