-17%1 175 ₴
979 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Ресурс печати | 400 стор. |
| Основні. Сумісність із моделями | PIXMA Ink Efficiency E514 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Canon |