-17%3 613 ₴
3 011 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | OJ Pro 8100 |
| Основні. Ресурс печати | 1500 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Hewlett Packard |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Magenta |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |