-17%3 332 ₴
2 777 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Сумісність із моделями | Designjet 120, DesignJet T520 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 40 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |