-17%6 966 ₴
5 805 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | DJ T610 |
| Основні. Місткість | 130 мл |
| Основні. Сумісність із моделями | Designjet T1100 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Magenta |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0007 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 200 мм |