-17%1 145 ₴
954 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | DJ Ink Advantage 1115/2135/ 3635/3835 |
| Основні. Ресурс печати | 200 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Color |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |