![Canon CLI-471 [Black XL], фото 1](https://images.prom.ua/4091012245_canon-cli-471-black.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | PIXMA MG5740/ MG6840/ MG7740 |
| Основні. Ресурс печати | 810 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0001 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 20 мм |
| Колір | Чорний |