-17%![Canon Чорнило GI-490 [0665C001], фото 2](https://images.prom.ua/4091010985_w140_h140_canon-chornilo-gi-490.jpg)
534 ₴
445 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | PIXMA G1400/G2400/G3400 |
| Основні. Місткість | 70 мл |
| Основні. Ресурс печати | 7000 стор. @5% (А4) |
| Основні. Сумісність із моделями | G1400, G2400, G3400, G1411, G1415, G2415, G3411, G3415 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Чорнило |
| Основні. Тип чорнила | Водорозчинні |
| Основні. Колір чорнила | Magenta |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 140 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 40 мм |