-17%803 ₴
669 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Для моделей | DeskJet GT5810, DeskJet GT 5820 |
| Основні. Ресурс печати | 8000 стор. @5% |
| Основні. Сумісність із моделями | GT5810/5820, Smart Tank 115/315/415/500/515/530/615 //670/720/750/790 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Чорнило |
| Основні. Тип чорнила | На основі барвника |
| Основні. Колір чорнила | Cyan |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 140 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 50 мм |