-17%![Canon PFI-1000 [0554C001], фото 2](https://images.prom.ua/4091009505_w140_h140_canon-pfi-1000-0554c001.jpg)
3 472 ₴
2 893 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Місткість | 80 мл |
| Основні. Сумісність із моделями | imagePROGRAF PRO-1000 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Red |
| Параметри паковання. Вага | 0.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 110 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 60 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Колір | Червоний |