![Canon CLI-451 [Yellow XL], фото 1](https://images.prom.ua/4091009499_canon-cli-451-yellow.jpg)
![Canon CLI-451 [Yellow XL], фото 2](https://images.prom.ua/4091009500_w140_h140_canon-cli-451-yellow.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Місткість | 11 мл |
| Основні. Сумісність із моделями | PIXMA MG5440/MG6340 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Yellow |
| Параметри паковання. Вага | 0.02 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 20 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Жовтий |