![Canon PGI-480 [Black XL], фото 1](https://images.prom.ua/4091008729_canon-pgi-480-black.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 110 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 30 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |