-17%323 ₴
269 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Сумісність з брендом | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Сумісність із моделями | L4150, L4160, L6160, L6170, L6190 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Epson |
| Основні. Тип | Контейнер для чорнила |
| Основні. Колір чорнила | Magenta |
| Параметри паковання. Вага | 0.13 кг |
| Параметри паковання. Висота | 170 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 60 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |