![HP 912XL High Yield Original Ink Cartridge [3YL81AE], фото 1](https://images.prom.ua/4091007221_hp-912xl-high.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Місткість | 9.9 мл |
| Основні. Ресурс печати | 825 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | HP |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Основні. Колір чорнила | Cyan |
| Параметри паковання. Вага | 0.04 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 30 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0003 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 90 мм |