-17%481 ₴
401 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Ресурс печати | 7700 стор. |
| Основні. Сумісність із моделями | PIXMA G5040/G6040 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Чорнило |
| Основні. Колір чорнила | Yellow |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 140 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 40 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 40 мм |