-17%
1 255 ₴
1 046 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | TS5340 |
| Основні. Місткість | 12.2 мл |
| Основні. Ресурс печати | 300 стор. |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Основні. Колір чорнила | Color |
| Параметри паковання. Вага | 0.08 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 80 мм |