-17%![Epson Чорнила T49H [C13T49H400], фото 2](https://images.prom.ua/4091005408_w140_h140_epson-chornila-t49h.jpg)
2 099 ₴
1 749 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Сумісність з брендом | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Сумісність із моделями | SC-T3100x |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Epson |
| Основні. Тип | Чорнило, Контейнер для чорнила |
| Основні. Тип чорнила | Водорозчинні |
| Основні. Колір чорнила | Yellow |
| Параметри паковання. Вага | 0.21 кг |
| Параметри паковання. Висота | 150 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 60 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0005 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |