-17%![Epson Чорнила 103 [C13T00S44A], фото 2](https://images.prom.ua/4091005405_w140_h140_epson-chornila-103.jpg)
402 ₴
335 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Сумісність з брендом | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | L31XX |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Epson |
| Основні. Тип | Чорнило, Контейнер для чорнила |
| Основні. Колір чорнила | Yellow |
| Параметри паковання. Вага | 0.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 180 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |