-17%4 043 ₴
3 369 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Місткість | 50 мл |
| Основні. Сумісність із моделями | SC-T3100, SC-T5100 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Epson |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Колір чорнила | Cyan |
| Параметри паковання. Вага | 0.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 40 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |