-17%802 ₴
668 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | G540, G640 |
| Основні. Місткість | 70 мл |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Чорнило |
| Основні. Тип чорнила | Водорозчинні |
| Основні. Колір чорнила | Magenta |
| Параметри паковання. Вага | 0.11 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 140 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0002 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 40 мм |