-17%2 404 ₴
2 003 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Місткість | 170 мл |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Картридж |
| Основні. Тип чорнила | Пігментні |
| Основні. Колір чорнила | Black |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 60 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |