

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Canon |
| Виробник | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для моделей | Pixma G1420/G2420/G3420/G3420/G3460 |
| Основні. Сумісність із пристроями бренда | Canon |
| Основні. Тип | Очисний картридж |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 280 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0013 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 160 мм |