-17%2 390 ₴
1 992 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність із брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Тип | папір |
| Основні. Довжина рулону | 175 м |
| Основні. Кількість аркушів в пачці | 1 шт. |
| Основні. Сфера застосування | для лазерних принтерів |
| Основні. Щільність | 75 г/м2 |
| Основні. Поверхня | матова |
| Основні. Формат | A1+ |
| Основні. Ширина рулону | 620 мм |
| Параметри паковання. Вага | 8.88 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 650 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0211 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 180 мм |