-17%2 312 ₴
1 927 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Тип | папір |
| Основні. Кількість аркушів в пачці | 500 шт. |
| Основні. Сфера застосування | для струменевих принтерів |
| Основні. Щільність | 100 г/м2 |
| Основні. Поверхня | без покриття |
| Основні. Формат | SRA3 |
| Параметри паковання. Вага | 7.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 320 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0086 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 450 мм |
| Фізичні. Белизна | 164 ± 3% |
| Фізичні. Ширина | 450 мм |