-17%2 801 ₴
2 334 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Тип | папір |
| Основні. Кількість аркушів в пачці | 250 шт. |
| Основні. Сфера застосування | для струменевих принтерів |
| Основні. Щільність | 220 г/м2 |
| Основні. Поверхня | без покриття |
| Основні. Формат | SRA3 |
| Параметри паковання. Вага | 7.95 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 320 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0086 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 450 мм |
| Фізичні. Белизна | 164 ± 3% |
| Фізичні. Додатково | непрозорість 98% |
| Фізичні. Ширина | 450 мм |