-17%
1 019 ₴
849 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково. Комплектація | картридж/ресурс 36 л, фотопапір/10x15 36 л |
| Основне призначення | для фотопринтера/SELPHY серії CP |
| Основне. Сумісність | Canon |
| Основне. Тип | Комплект витратних матеріалів |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 210 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0010 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 40 мм |