
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основне призначення | для БФП |
| Основне. Сумісність | Xerox /WC4265 |
| Основне. Тип | Блок термозакріплення зображення |
| Параметри паковання. Вага | 2.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 160 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 390 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0156 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 250 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |