
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основне. Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Основне. Матеріал | PLA |
| Основне. Тип | Картридж із ниткою |
| Основне. Колір | Рожевий |
| Параметри паковання. Вага | 1.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 250 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 230 мм |
| Фізичні характеристики. Вес нити | 750 г |