-17%599 ₴
499 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Основне. Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Основне. Кількість | 22 шт. |
| Основне. Матеріал | PLA |
| Основне. Сумісність | Polaroid |
| Основне. Тип | Нитка |
| Параметри паковання. Вага | 0.44 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 250 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Фізичні характеристики. Вес нити | 15 г |
| Фізичні характеристики. Довжина нитки | 5 м |