-17%








5 594 ₴
4 662 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Article |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Діапазон робочих температур | 5 °C - 40 °С |
| Додатково. Життєвий цикл друкувальної головки | до 30 км печати |
| Додатково. Інтерфейс | USB |
| Додатково. Комплектація | USB-кабель, гарантійний талон, принтер, установковий компакт-диск, блок живлення, інструкція користувача, шнур живлення, котушка та кріплення для рулонів етикеток |
| Додатково. Спосіб відділення чека | Ручне обрізання |
| Додатково. Функціонал | Датчик проміжку до етикетки, Датчик чорної мітки |
| Основне. Макс. довжина друку | 2286 мм |
| Основне. Макс. ширина етикетки | 118 мм |
| Основне. Мін. ширина етикетки | 25 мм |
| Основне. Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Основне. Обсяг оперативної пам'яті | 8 Мб |
| Основне. Обсяг флешпам'яті | 4 Мб (Micro SD до 4 Гб) |
| Основне. Під'єднання до комп'ютера | Да |
| Основне. Призначення | Термопринтери |
| Основне. Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Основне. Швидкість друку | 127 мм/сек (макс.) |
| Основне. Тип друку | прямий лінійний термодрук |
| Основне. Товщина етикетки | 60 мкм — 254 мкм |
| Основне. Ширина друку | 108 мм (макс.) |
| Параметри паковання. Вага | 2.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 240 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 250 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0204 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 340 мм |
| Фізичні характеристики. Вага, кг | 1.67 |
| Фізичні характеристики. Габарити, (ШхВхГ) мм | 211 x 173 x 240 |
| Фізичні характеристики. Живлення | 100 В - 240 В (DC 24 В, 2.5 A, 60 W) |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |