-17%





13 079 ₴
10 899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | рекомендуємо придбати/84126 AK-300102-030-E AK-300102-030-S F3U154CP4.8M MNO-122175-00 |
| Додатково. Комплектація | картридж/стартовий 700 сторинок + бандл з 2 картриджами, USB кабель до комплекту не входить |
| Додатково. Підтримка ОС | Linux, Windows /8/7/XP/Vista Server 2003/2008/2012, Mac OS /або пізніша версія |
| Додатково. Рекомендоване навантаження на місяць | 5 тис. стор. |
| Додатково. Мовами опису | UFRII /-LT |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | високошвидкісний пристрій USB 2.0 |
| Лотки. Лоток видавки | 100 л |
| Лотки. Подавання паперу | 150 л |
| Основні. Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Основні. Панель керування | кнопочная /2 світлодіодних індикатора, 2 кнопки управління |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | монохромний |
| Параметри паковання. Вага | 9.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 270 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 440 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0475 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 400 мм |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 18 стор./хв |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 600x600 |
| Витратні матеріали | Картридж Canon 725 3484B002 (1600 стор@5%) |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 163 гр/м2 |
| Витратні матеріали. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |