-17%




18 082 ₴
15 068 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Принтер |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria (Android) |
| Додатково. Комплектація | USB-кабель до комплекту не входить, тонер-картридж на 2500 стор., принт-картридж на 4000 стор. |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 8000 тис. ст. |
| Додатково. Рекомендуємо придбати | 2E Кабель W 3169 USB-A (AM/BM) [2E-W-3169m1.8], Digitus USB 2.0 (AM/BM) [AK-300102-030-E], 2E Кабель W 3169 USB-A (AM/BM) [2E-W-3169m3], Digitus USB 2.0 (AM/BM) [AK-300102-018-E], Digitus USB 2.0 (AM/BM) [AK-300102-030-S] |
| Додатково. Рекомендоване навантаження на місяць | 3000 тис. ст. |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi /802.11.b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB, Ethernet 10/100 Base TX |
| Лотки подавання | 250 шт. |
| Лотки. Лоток видавки | 150 л |
| Основні. Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Призначення | для друку чорно-білих документів, для друку в кольорі |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | кольоровий |
| Параметри паковання. Вага | 10.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 280 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 420 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0494 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 420 мм |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 40 стор./хв 600х600 т/д |
| Витратні матеріали. Конфігурація картриджів | 006R04379 (3000 стр@5%), 006R04380 (8000 стр@5%), 006R04381 (20000 стр@5%), 013R00690 (40000 стр@5%) |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 90 гр/м2 |
| Витратні матеріали. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Фізичні. Колір | білий, сірий |