-17%![Xerox WC3025 [WC3025NI], фото 2](https://images.prom.ua/4090975296_w140_h140_xerox-wc3025-wc3025ni.jpg)
![Xerox WC3025 [WC3025NI], фото 3](https://images.prom.ua/4090975297_w140_h140_xerox-wc3025-wc3025ni.jpg)
13 451 ₴
11 209 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Комплектація | USB-кабель до комплекту не входить |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 15 тис. стор. |
| Додатково. Підтримка ОС | Linux, MAC OS X, Windows |
| Додатково. Мовами опису | GDI |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Air-Print |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB, мережеве під'єднання (Ethernet) |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Копіювання. Максимальна кількість копій | 99 стор |
| Копіювання. Чорно-біле копіювання | 20 стор./хв |
| Лотки подавання | 2 шт |
| Лотки. Лоток видавки | 100 стор |
| Лотки. Подавання паперу | 150 стор |
| Основні. Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Основні. Вбудована пам'ять (макс.) | 128 МБ |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Панель керування | кнопкова |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | монохромний |
| Параметри паковання. Вага | 11.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 450 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 440 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0950 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 480 мм |
| Друкування без полів | Да |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 8.5 с |
| Друк. Макс. щільність паперу | 163 гр/м2 |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 600х600 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 20 стор./хв |
| Витратні матеріали | 106R02773 (1500 стр@5%), 106R03048 (3000 стр@5%) |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 1 шт |
| Витратні матеріали. Ресурс ч/б картриджа | 1500 стор. |
| Сканування. Автоподавання оригіналів | 40 стор |
| Сканування. Глибина кольору | 24 |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 600х600 dpi |
| Сканування. Слайд-модуль | Да |
| Сканування. Тип сканера | планшетний |
| Сканування. Тип сканування | TWAIN, WIA |
| Сканування. Формат файлу | PDF, TIFF, JPEG |
| Факс. PC fax | Да |
| Факс. Вбудований факс | Да |
| Факс. Багатоадресне розсилання | Да |
| Факс. Цветной факс | Да |
| Фізичні. Вага | 8,6 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 406x360x309 мм |
| Фізичні. Споживана потужність | 313 Вт |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |