-17%





23 797 ₴
19 831 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 80 тис. ст. |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows 7, Windows 8, Windows Server, Windows 10, OS X 10.9 Mavericks, Windows 8.1 |
| Додатково. Рекомендоване навантаження на місяць | 6 тис. ст. |
| Додатково. Мовами опису | PCL 6, PCL 5, PostScript 3, Direct Image |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Інтерфейси. Інші інтерфейси | Apple AirPrint |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB, Ethernet 10/100Base TX |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Копіювання. Чорно-біле копіювання | 38 стор./хв |
| Лотки. Лоток видавки | 250 стр + 100 - ручний лоток подачі |
| Основні. Вбудована пам'ять | 512 МБ |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | монохромний |
| Параметри паковання. Вага | 14.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 380 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 480 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0766 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 420 мм |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 5.8 з |
| Друк. Макс. щільність паперу | 217 гр/м2 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Друк. Прямий друк | Да |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 38 стор./хв |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 1 шт |
| Витратні матеріали. Конфігурація картриджів | 006R04376, 006R04377, 006R04378, 006R04379, 006R04380, 006R04381, 013R00690 |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 600х600 dpi |
| Сканування. Тип сканера | планшетний |
| Факс. Максимальна роздільна здатність факсу | 600x600 dpi |
| Фізичні. Вага | 12,8 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 411х366х339 мм |
| Фізичні. Споживана потужність | 530 Вт |
| Фізичні. Рівень шуму | 67.1 дБ |
| Фізичні. Колір | білий |