









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Інтерфейси. Провідні інтерфейси | USB, Ethernet |
| Витратні матеріали. Конфігурація картриджів | C13T07D, C13T07C14A |
| Витратні матеріали. Ресурс год/б картриджа | 6200 ст |
| Витратні матеріали. Ресурси картриджів | 6200 /C13T07C14A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Додаткова інформація | з системою заправки «Key Lock» |
| Додатково. Комплектація | БФП |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003 R2, Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2003 SP2, Windows XP Professional |
| Додатково. Типи друкованих носіїв | папір |
| Друк. Колір чорнил | чорний |
| Друк. Макс. дозвіл, dpi | 5760х1440 |
| Друк. Макс. щільність паперу | 300 гр/м2 |
| Друк. Мережевий протокол | IPv4/IPv6 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 64 гр/м2 |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 1.9 pl |
| Друк. Прямий друк | Да |
| Друк. Тип чорнила | пігментні, водорозчинні /кольорові |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 32 ст/хв |
| Друк. Швидкість чорно - білого друку | 32 ст/хв |
| Друкуюча головка | Epson Micro Piezo™ |
| Копіювання. Дозвіл копіювання | 1200x4800 |
| Копіювання. Чорно - біле копіювання | 32 ст/хв |
| Лотки. Лоток видачі | 50 ст |
| Лотки. Подавання паперу | 100 ст 20 Аркуші фотопаперу |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Кольоровість | Кольоровий |
| Основні. Панель управління | сенсорна |
| Основні. Технологія друку | Струменевий |
| Основні. Формат пристрої | A4 |
| Параметри паковання. Вага | 11.30 кг |
| Параметри паковання. Висота | 240 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 520 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0549 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 440 мм |
| Сканування. Розмір сканування, максимальний | 210 × 297 мм |
| Сканування. Розподільна здатність сканера | 1200x4800 |
| Сканування. Тип матриці | CIS |
| Сканування. Тип сканування | USB |
| Сканування. Формат файлів | PDF, BMP, PNG, TIFF, JPEG, multi-TIFF, PICT |
| Сканування. Швидкість сканування | 5 ст/хв, 10 |
| Факс. Швидкість сканування | 6 сек /чорно-білий формат A4, 11 сек /кольоровий формат A4 |
| Фізичні. Вага | 8.4 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 403 x 369 x 162 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Споживана потужність | 17 Вт |